dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15-05-2022
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Dzisiaj 5 niedziela Wielkanocy.
  • Na Mszy o godz. 9.00 rocznica I -Komunii św.
  • Dzisiaj Radni na wikarówce po raz pierwszy w tym roku przyjmują ofiary na dalsze inwestycje w naszej parafii oraz dla pana Grabarza.
  • Dziękujemy za ofiary składane na tacę na prąd za oświetlenie i ogrzewanie kościoła, a do puszek koło kościoła na Msze św. o szczęśliwe urodzaje, odprawiane w czasie Dni Krzyżowych przy kapliczce św. Stanisława. W tym roku będą one od 23 – 25 maja. Bóg zapłać.
  • W dni powszednie nabożeństwa majowe i Msza św. o godz. 18.00.
  • Zapraszamy dzieci i młodzież. W poniedziałek – klasy I; wtorek – klasy II; środa – klasy III; czwartek – klasy IV; piątek – klasy V; sobota – klasy VI. Prosimy rodziców o zachętę i dobry przykład.
  • W tym tygodniu:
  • Jutro w liturgii św. Andrzeja Boboli.
  • W czwartek pielgrzymka dziękczynna dla dzieci I – Komunijnych. Wyjazd spod Plebanii o godz. 8.15 dla dzieci z Brzeźnicy, a dla dzieci z Łazów przystanek na łączniku w Łazach ok. godz. 8.30.
  • W następną niedzielę:
    • wolontariusze z Hospicjum Domowego z Bochni będą kwestować koło kościoła na rzecz tegoż hospicjum.
    • O godz. 17.00 będzie Msza św. na Podlesiu.
    • Odpust w parafii św. Jana w Bochni.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w uroczystość odpustową, a zwłaszcza Ks. Katechecie, Zespołowi Ludowemu, p. Organiście i p. Kościelnemu, LSO i strażakom, Bóg zapłać.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy na ten tydzień nstp. p: Legin Stanisławę, Łobodę Wandę, Pach Marzenę, Nakielny Halinę. Państwo Młodzi kupują kwiaty.
  • W Gościu Niedzielnym……… Dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek.
  • Kurs Przedmałżeński będzie w Bochni w Kościele Szkolnym w dniach 21 i 28 maja (soboty) w godzinach 15.00 – 20.30.
  • Urząd Gminy w Bochni prosi o składanie deklaracji o źródłach ogrzewania budynków do końca czerwca. Szczegółowe informacje są na gminnej tablicy ogłoszeń koło parkingu.
motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii