dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 25-07-2021
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Dzisiaj 17 niedziela zwykła.
  • Witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy im miłego wypoczynku oraz zapraszamy do naszego kościoła.
  • Dzisiaj po każdej Mszy św, jest poświecenie samochodów na parkingu przykościelnym. Będą rozdawane plakietki samoprzylepne z modlitwą do św. Krzysztofa. Przy tej okazji można będzie złożyć ofiarę dla organizacji katolickiej MIWA POLSKA, która zajmuje się między innymi zakupem samochodów dla misjonarzy.

W tym tygodniu w liturgii:

• dzisiaj św. Krzysztofa i Jakuba;
  • jutro św. Joachima i Anny;
  • środa – nowenna do M.B. Nieust. Pomocy. Zapraszamy dzieci i młodzież;
  • czwartek – św. Marty;
  • sobota – św. Ignacego z Loyoli.
  • Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej świątyni.
  • Przyszła niedziela – I miesiąca – adoracyjna – zmiana tajemnic różańcowych. Rozpoczyna się sierpień, miesiąc trzeźwości.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy na ten tydzień nastp. p. Ryncarz Martę i Olgę, Tworzydło Teresę, Dziedzic Elżbietę.
  • W Gościu Niedzielnym…… Dla dzieci jest wakacyjny numer Promyczka Dobra i Małego promyczka oraz Mały Gość Niedzielny.
  • W następną niedziele odpust na Murowiance, Msza Św. o godz. 17.00.
motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii