dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07-08-2022
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Obchodzimy 19 Niedzielę zwykłą
  • Witamy wszystkich gości przebywających w naszej Parafii i życzymy miłego pobytu.
  •  Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.30  i o godz. 16.00.
  • Po prymarii zmiana tajemnic Różańcowych.
  • Rozpoczęliśmy sierpień. To miesiąc dla nas szczególny tak pod względem religijnym, jak i historycznym. Włączmy się  w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu.

W tym tygodniu:

• w poniedziałek św. Dominika ,
  • we wtorek- św. Teresę od Krzyża ,
  • w środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej nieustającej Pomocy,
  • w czwartek św. Klary – wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła w tym tygodniu oraz ofiarę i na ten tydzień prosimy następujące osoby – Tadeusz Paluch , Maria Tupek Łabuz , Izabella Bienias, Greta Ćwik.
  • Zachęcamy do zakupu prasy Katolickiej w ofercie również ciekawe pozycje  dla dzieci.
  • W czwartek jeśli będzie pogoda planujemy pielgrzymkę rowerową ministrantów i lektorów do Poręby spytkowskiej połączona ze zwiedzaniem tamtejszego Kościoła oraz zabawami i ciepłym posiłkiem wyjazd spod plebanii o 13.00.
  • Módlmy się za wszystkich , powstańców w 78. rocznicę ,którzy przez 63 dni powstania warszawskiego walczyli o wolność Warszawy i Ojczyzny.
motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii