dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE, 06-06-2021
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Dzisiaj 10 niedziela zwykła.
  • Zmiana tajemnic różańcowych.
  • Trwa oktawa Bożego Ciała.
  • Dzisiaj dzień I Komunii św. w naszej parafii. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy do kościoła tylko dzieci pierwszokomunijne, ich rodziców i chrzestnych. Inne osoby mogą uczestniczyć na placu przy kościele.
  • Dziękujemy rodzicom za piękne przystrojenie kościoła na dzisiejszą uroczystość.

W tym tygodniu w liturgii:

• W oktawie Msza św. i procesja o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci I – komunijne w swoich strojach, DSM i liturgiczną służbę ołtarza.

• W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo ogólne małych dzieci – bez nakładania rąk;

• w piątek – Uroczystość Najśw. Serca P. Jezusa – nie ma postu; w sobotę – wsp. Niep. SercaNMP.

• W poniedziałek o godz. 17.00 spowiedź dla młodzieży z klasy VIII, ich rodziców i świadków.

• We wtorek o godz. 14.00 w Bazylice Bocheńskiej młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.

• Następna niedziela – adoracyjna. Ofiary zbierane do puszek koło kościoła przeznaczone będą na KUL i UPJPII. Odpust w Gorzkowie.

• Za dwa tygodnie Msza św. na cmentarzu o godz. 9.00.

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym  tygodniu i ofiarę i prosimy na ten tydzień nstp. p: Kaczmarczyk Joannę i Beatę, Biel Lidię, Filipek Bogumiłę. Państwo Młodzi proszą, aby nie kupować kwiatów.

• W Gościu Niedzielnym …. Dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny i nowy Promyczek Dobra oraz Mały Promyczek.

motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii