dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23-01-2022
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Dzisiaj 3 niedziela zwykła.
  • Zapraszamy na Mszę św. kolędową o godz. 10.15 rodziny z Łazów od Janika Andrzeja do Biernata Mariana i przez Górę do Wesołowskiego Jacka.
  • Msze św. w dni powszednie codziennie będą o godz. 16.00.

W tym tygodniu w liturgii:

• poniedziałek – św. Franciszka Salezego;
  • wtorek – nawrócenie św. Pawła i zakończenie tygodnia modlitw o zjednoczenie chrześcijan;
  • środa – św. Tymoteusza i Tytusa i nowenna do MB Nieust. Pomocy;
  • piątek – św. Tomasza z Akwinu;
  • sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  • W następną niedzielę zapraszamy do kościoła na Mszę św. kolędową o godz. 10.15 rodziny z Łazów od Świgosta Andrzeja wzdłuż drogi głównej do Bloków i rodziny z Bloków oraz z domów koło Gospodarstwa Rolnego, a także te rodziny, które z różnych racji nie mogły być we wcześniejsze niedziele na Mszy św. z błogosławieństwem kolędowym.

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę i prosimy na ten tydzień nast.p. Jankowską Grażynę, Możdżeń Małgorzatę, Walas Elżbietę, Błąkałę Elżbietę.
  • Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezjalne. Wychodząc z kościoła możemy odebrać ulotkę informacyjną u ministrantów.
  • W Gościu Niedzielnym…… Dla dzieci jest nowy Promyczek Dobra i Mały Promyczek z promyczkowymi klockami.
  • Od nowego roku Promyczki są po 6 zł.
  • Przypominamy o obowiązku przestrzegania przepisów sanitarnych, czyli zasłanianiu ust i nosa, zachowaniu bezpiecznej odległości i dezynfekcji rąk.

motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii