dsc00143-a
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21-04-2024
CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90
  • Dzisiaj 4 Niedziela Wielkanocy – Dobrego Pasterza – rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  • Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  • Radni na wikarówce przyjmują ofiary na dalsze prace w naszej parafii.

W tym tygodniu:

• We wtorek – Uroczystość św. Wojciecha Bpa i M.;
  • w środę – św. Jerzego;
  • w czwartek – św. Marka.
  • Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia wraz z modlitwą.
  • W środę na nowennę zapraszamy klasy III wraz z rodzicami.
  • W następną niedzielę składka do puszek koło kościoła przeznaczona będzie na Msze św. o szczęśliwe urodzaje, odprawiane w czasie Dni Krzyżowych przy kapliczce św. Stanisława, które w tym roku będą od 6 – 8 maja.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę i prosimy nast. p. Stokłosę Ewę, Rudnik Danutę, Bienias Annę, Andrzejewską Agatę.
  • W Gościu Niedzielnym……
  • Jest 3 numer dwumiesięcznika historycznego Gościa Niedzielnego opisujący „Jak mogła wyglądać Maryja”.
  • Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek.
  • Ks. Katecheta zaprasza:
    • we wtorek na zbiórka po Mszy św. wieczornej ministrantów i lektorów;
    • we środę DSM-ki, na godz. 17.00;
    • a w sobotę młodzież po Mszy św. wieczornej.
  • Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii: na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej UPJPII.
motyw4
motyw nad wejściem do zakrystii